TARASY

Tarasy cieszą się coraz większą popularnością. Znacząco podnoszą komfort życia domowników oraz wartość nieruchomości. Ze względu na swoje położenie są jednak narażone na zmienne czynniki atmosferyczne. Jako wieloletni wykonawcy tarasów, posiadamy doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, aby zapewnić naszym klientom niezawodność użytkowania przy zachowaniu walorów estetycznych inwestycji. Do naszych prac używamy materiałów najwyższej jakości od najlepszych na rynku producentów.

Na każdym etapie inwestycji doradzamy naszym klientom oraz służymy poradą. Cała inwestycja jest zawsze dostosowana pod indywidualne wymagania naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje wykonanie tarasów i ogrodów zimowych, iniekcję fundamentów oraz izolację balkonów i tarasów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Jesteś zainteresowany budową basenu? Marzysz o tarasie lub ogrodzie zimowym? Skontaktuj się nami! Nasi eksperci BEZPŁATNIE opracują dla Ciebie najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania zgodnie z Twoimi wymaganiami!

ul. Stolarzowicka 78 /3
41-923 Bytom, woj. śląskie