Tarasy

Tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi

Tarasy oraz balkony nad pomieszczeniami ogrzewanymi cieszą się coraz większą popularnością. Podnoszą komfort życia domowników oraz zwiększają wartość nieruchomości. Jednak ze względu na swoje położenie, są również najtrudniejszymi elementami budynku. Najistotniejsza jest bowiem ich odpowiednia hydroizolacja, termoizolacja, ochrona oraz odpowiedni spad.

Tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi narażone są na zmienne i często gwałtowne czynniki atmosferyczne. W zimie ich powierzchnia jest poddawana działaniu niskich temperatur, a latem zaś intensywnie się nagrzewa. Takie różnice temperatur są przyczyną naprężeń termicznych pomiędzy warstwami powierzchni tarasu, co może powodować utratę szczelności izolacji. A każda utrata szczelności skutkuje zaś przechodzeniem wody w głąb konstrukcji, co wiąże się z poważnymi i trudnymi do usunięcia uszkodzeniami.

Jako wieloletni wykonawca tarasów posiadamy odpowiednie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, by wykonane tarasy spełniały funkcję zarówno użytkowe, jak i ochronne. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi materiałami od czołowych producentów wyróżniającymi się najwyższą jakością.

Na każdym etapie naszych prac doradzamy naszym klientom oraz służymy poradą. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.

Przejdź do strony budowatarasow.com i sprawdź naszą ofertę