O firmie

Profesjonalny wykonawca basenów

Jesteśmy liderem w technice basenowej. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zajmujemy się budową oraz projektowaniem basenów, tarasów nad ogrzewanymi pomieszczeniami oraz pracami wykończeniowymi. Na przestrzeni lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, które przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Na każdym etapie prac dbamy o estetykę wykonania oraz nowoczesny design. Dzięki współpracy z wieloma liderami z branży basenowej, łączymy atrakcyjne ceny z wysoką jakością.

Nasi specjaliści koordynują każdy etap prac w zakresie budowy basenów – od projektu, przez uszczelnienia, po wykończenia basenu ceramiką oraz mozaiką. Nasi glazurnicy dbają o każdy szczegół przy płytkowaniu całej strefy mokrej w okolicy basenu.

Nasi pracownicy są specjalistami w dziedzinie budowy basenów, stref Wellness oraz SPA, ekskluzywnych łazienek, tarasów, ogrodów zimowych, iniekcji fundamentów, izolacji balkonów i tarasów oraz prac wykończeniowych.

W naszej pracy opieramy się na kliku kluczowych dla nas wartości:

Bezpieczeństwo

Zawsze dbamy o to, by na każdym etapie naszych prac, zapewnić bezpieczeństwo zarówno naszym pracownikom, jak i przewożonym materiałom. Nasi pracownicy są przeszkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa, a każdy materiał użyty podczas prac jest odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Atrakcyjna cena

Budowa basenu nie musi być przedsięwzięciem, które związane jest z dużymi nadkładami finansowymi i to właśnie pokazuje nasza działalność. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny naszych usług przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oraz najnowszej technologii. Dzięki takiemu podejściu, z miesiąca na miesiąc możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Specjalistyczna wiedza

Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Bierzemy aktywny udział w branżowych targach oaz szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najnowsze technologie, niezawodne rozwiązania przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.