BASENY

Basen to element architektury, który można urozmaicić i dostosować tak, aby był zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i pasował do otoczenia – w szczególnych rozwiązaniach istnieje możliwość połączenia z systemami fontannowymi.

Na każdym etapie realizacji inwestycji, staramy się zapewnić Państwu maksymalne oszczędności związane z korzystaniem z ogrzewania basenu, ogrzewania wody basenowej, pracą układu wentylacyjnego itp. Służymy pomocą przy wyborze odpowiednich technologii, które będą odpowiadały indywidualnym wymaganiom. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaproponować naszym klientom nowoczesne technologie z zakresu odnawialnych źródeł energii, co znacznie obniża koszty funkcjonowania całego układu basenowego.

Zachęcamy Państwa do konsultacji i spotkania na każdym etapie inwestycji. Dobór wielkości, kształtu oraz poszczególnych funkcji jest zawsze dostosowany do indywidualnych wymagań inwestora. Nasze realizacje cechują się możliwością pełnej aranżacji niecki basenowej, profesjonalnej aranżacji strefy okołobasenowej – saun, szatni oraz wypoczywali w basenach wewnętrznych, oraz ogrodu w basenach zewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Oferujemy kompleksowe wykonanie basenów dostosowanych pod indywidualne wymagania naszych klientów.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Jesteś zainteresowany budową basenu? Marzysz o tarasie lub ogrodzie zimowym? Skontaktuj się nami! Nasi eksperci BEZPŁATNIE opracują dla Ciebie najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania zgodnie z Twoimi wymaganiami!

ul. Stolarzowicka 78 /3
41-923 Bytom, woj. śląskie